25 listopada 2021
25 listopada przedszkolaki grupy uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.
Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym pluszowym przyjacielem. Każdy był piękny i wyjątkowy.
Uroczysty dzień rozpoczął się od przedstawienia każdego z przyniesionych pluszaków. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy z misiami. Poznały historię święta oraz poszerzyły swoją wiedzę o niedźwiedziach.
Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, wspólne śpiewanie piosenek, misiowe tańce, degustację słodkości z miodkiem, pieczenie ciasteczek, czytanie bajek o misiach, układanki i wiele innych. Dzień ten pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.
Zapraszamy do galerii.