Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

Dyrektorem przedszkola Olga Szymańska

21 czerwca 2018 autor:

Niezmiernie miło nam przedstawić, powołaną decyzją Komisji Konkursowej, Panią Dyrektor Przedszkola Rubi w Czerwonaku. Pomimo silnej konkurencji Komisja wyłoniła Panią Olgę Szymańską, która zaproponowała nam bogate doświadczenie, ogromną wiedzę oraz entuzjazm przy tworzeniu nowego przedszkola.

Olga Szymańska jest wieloletnim nauczycielem wychowania przedszkolnego oraz dyrektorem z 17-letnim stażem. Studia wychowania przedszkolnego ukończyła na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie oraz teologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyła także Terapie Pedagogiczną, Oligofrenopedagogikę, studia podyplomowe Profilaktyka przemocy seksualnej wobec dzieci i młodzieży na Ignatianum w Krakowie oraz wiele kursów i warsztatów pomagających w pracy jako nauczyciel i dyrektor. Bardzo lubi rozbudzać w dzieciach zamiłowanie do tworzenia i poznawania świata. Uważa, że każde dziecko to Mały Artysta, który bawiąc się poznaje świat, a dorośli mają mu w tym pomóc. Zdaniem Pani Dyrektor uśmiech na twarzy dziecka jest zwieńczeniem pracy wychowawcy w myśl Janusz Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – szczęśliwe dziecko to szczęśliwy Rodzic.