ZAMKNIJ

Otwarcie przedszkola Rubi

19 października 2018 autor: Admin

Wyczekiwany moment otwarcia przedszkola Rubi w Czerwonaku właśnie nastąpił. Dzisiaj nasze dzieci wraz z rodzicami uczestniczyły w uroczystym otwarciu placówki. Przecięcia wstęgi dokonały Monika Kremser, z ramienia wykonawcy DGF sp. z o.o. sp. k. oraz Anna Tomaszyk, członek Zarządu Fundacji Familijny Poznań, która jest organem prowadzącym placówkę. Uczestnicy dzisiejszej uroczystości mogli zwiedzić nowo oddany budynek przedszkolny, w którym od najbliższego poniedziałku dzieci będą kontynuować swoją przygodę z edukacją.